Muhalefet misiniz, ortak mı?

CHP'li kimi Meclis Üyeleri ne yaptıklarını bilmiyor. Yaptıkları ile yapacakları birbirini tutmayan bu isimler seçmenin de tepkisini çekiyor.
Muhalefet misiniz, ortak mı?

Birkaç gün önceki Belediye Meclis Toplantısında su zammı için yapılan teklife CHP Grubu olarak evet oyu veren kimi Meclis Üyeleri, CHP seçmeninin tepkisini topladı. Daha önce de suda indirim yapılması yönünde teklifte bulunan CHP Grubunun şimdi de zamma destek vermesi kafaları karıştırdı. Bu şekilde muhalefet görevini de yok sayan CHP Grubunun seçimler yaklaşırken bu şekilde kararlar alması kendi partilerine de zarar veriyor.

Bu gelişmeyi yorumlayan CHP'li seçmenler, burada bir çelişkinin olduğunu, bu isimlerin samimi olmadıklarını söyledi. Muhalefet partisinin vatandaştan yana saf tutması gerektiğini dile getiren seçmenler, CHP Gaziantep Teşkilatına ve İl Başkanı Neşet Uçar'a seslendi.

Neşet Uçar'ın bu gibi hadiselere karşı neden sessiz kaldığını merak ediyoruz. Çünkü bu şekilde devam edilirse Gaziantep bir kez daha seçimlerde CHP'yi eli boş gönderecek.


Haber Merkezi
2.12.2022

Yorum yap

Diğer Haberler