USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

KILIÇDAROĞLU GİTTİ, O GELİYOR

CHP Genel Merkezi 2023 seçimlerine yaklaşılırken Gaziantep’i boş bırakmıyor.

KILIÇDAROĞLU GİTTİ, O GELİYOR
06-12-2022 08:18

Geçtiğimiz ay Kilis programı kapsamında Gaziantep’e gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ardından, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı 9 Aralık’ta Gaziantep’e gelecek.

CHP GAZİANTEP’TE İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR
Bir dönem kalesi durumunda olan Gaziantep’te, 20 yıldır yapılan seçimlerde istediği sonuçları alamayan CHP Genel Merkezi bu kez işi sıkı tutuyor. Ak Parti kurmaylarının sürekli ziyaret ettiği Gaziantep’te 2023 seçimlerine yaklaşılırken CHP'li kurmaylarında ziyaretleri devam ediyor. 

ÖNCE CELAL DOĞAN GÖREVLENDİRİLMİŞTİ
CHP Genel Merkezi önce Celal Doğan’ı görevlendirdi. Sürpriz bir şekilde Gaziantep’e gelen Doğan, partinin il ve ilçe başkanlarının yanı sıra teşkilatın önde gelen isimleriyle bazı görüşmeler yapmıştı. Daha sonra ise Kilis programı kapsamında Gaziantep’e gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’da, Gaziantep’te teşkilat mensuplarıyla görüşmeler yapmıştı.

SALICI İL BİNANSI AÇILIŞINA KATGILACAK
CHP kurmaylarının Gaziantep ziyaretleri aralıksız devam ediyor. CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı bir dizi açılış ve ziyaretler için Gaziantep’e gelecek. 9 Aralık Cuma günü akşam saatlerinde Gaziantep’e gelecek olan Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, 10 Aralık Cumartesi günü CHP Gaziantep İl Binasının açılışına katılacak. Açılışın ardından partililer ile bir araya gelecek olan Salıcı, partilileri, İl ve İlçe Yönetimlerini dinleyecek.

YENİ KATILIMLAR OLACAK
Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, 11 Aralık Pazar günü ise Onat Kutlar Tiyatro Salonunda düzenlenecek olan üye Katılım Törenine eşlik edecek. Cumhuriyet Halk Partisine kayıt yaptıran, farklı partilerden katılan isimlere rozetlerini Salıcı, takdim edecek.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
AYINTAB GAZETESİ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ