BU REZİLLİĞE DUR DEYİN!

Gaziantep’i Süper Lig’de temsil eden Gaziantep FK adeta dökülüyor. Ligin son sıralarında bulunan kırmızı siyahlılar küme düşmekten kıl payı kurtulmuş durumda.
BU REZİLLİĞE DUR DEYİN!

Gaziantep FK, Süper Lig'in 37. hafta mücadelesinde konuk olduğu Alanyaspor’a da 3-0 mağlup olunca ligin diplerine oturdu. 43 puanda kalan Gaziantep FK, ligin 26. sırasında, küme hattının hemen üzerinde bulunuyor.

Ligin bitimine bir hafta kaldığı için Gaziantep FK’nın küme düşme ihtimali bulunmuyor; ama birkaç hafta kalmış olsaydı işimiz hayli zor olurdu. Çünkü Erol Bulut’'un teknik direktörlüğünü yaptığı Gaziantep FK, ortaya koyduğu oyun ile kendisinden çok uzak bir performans sergiliyor.

Gaziantepliler ve Gaziantep FK taraftarları, takımı bu derece kötü yöneten Erol Bulut’un gönderilmesinden yana. Erol Bulut’un önümüzdeki sezon da takımı yönetmesi halinde Gaziantep FK’nın ikinci lige düşebileceğini söyleyen taraftarlar, yönetimin acil olarak bu yönde karar almasını istedi.

Gaziantep FK’nın son 5 resmi maçı, takımın içinde bulunduğu durumu gözler önüne seriyor. Son 5 maçta hiç galibiyeti bulunmayan Gaziantep FK, 3 maçta mağlup oldu. 2 maçtan ise beraberlikle ayrıldı.

Gaziantep FK yönetimi geçtiğimiz günlerde teknik direktör Erol Bulut ile yola devam kararı almıştı. Kulüpten yapılan açıklamada, "Yeni sezon öncesi alınan kararlar neticesinde profesyonel futbol takımımızın 2022-2023 sezonu planlaması, kadro yapılanması, sezon organizasyonları ve kulübümüz hedeflerine sağlam adımlarla ulaşabilmesi adına tüm çalışmalar başlamış bulunmaktadır" ifadeleri kullanılmıştı.


Haber Merkezi
15.05.2022

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler