WhatsApp Web internetsiz nasıl kullanılır?

Dünyada en fazla kullanıcısı olan ve en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması Whatsapp artık internetsiz olarak da kullanılabilecek.
WhatsApp Web internetsiz nasıl kullanılır?

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp artık internete bağlı olmadan da kullanılabilecek. Whatsapp Web'in çoklu cihaz beta programına katılmanız ile birlikte, bağladığınız ikincil cihazları, telefonunuzu bağlı tutmak zorunda kalmadan online olarak kullanma imkanına sahip olabileceksiniz. Beta sürüme katılan WhatsApp kullanıcıları şu anda mevcut özellikten yararlanabiliyorlar. Peki, internetsiz WhatsApp nasıl kullanılır? İşte adım adım internetsiz WhatsApp Web kullanımı...

WHATSAPP WEB İNTERNETSİZ NASIL KULLANILIR?

1-) WhatsApp'ta Ayarlar'a girin.

2-) Bağlı Cihazlar sekmesine dokunun.

3-) Çoklu Cihaz Beta Programı'na katılın.

4-) Beta Programına Katıl'a dokunun. (Bu sayede Whatsapp Web'e telefonunuz internete bağlı olmasa bile girebilir ve Whatsapp'ı kullanabilirsiniz.)

5-) Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra WhatsApp Web uygulamasına QR kodunuzu okutarak yeniden giriş yaptığınız takdirde artık internetiniz olmadan da WhatsApp Web kullanabileceksiniz.

WHATSAPP ÇOKLU CİHAZ ÖZELLİĞİ NEDİR?

WhatsApp, bir çoklu cihaz desteğine zaten sahipti. WhatsApp kullanıcıları WhatsApp cihazlarını açtıkları ana cihaz internete bağlı olduğunda, farklı bir cihazdan uygulamaya erişebiliyorlardı.

WhatsApp'ın yeni nesil çoklu cihaz özelliği ise biraz daha farklı çalışıyor. Kullanıcılar artık ana cihazları internete bağlı olmadığında da farklı bir cihazdan WhatsApp'a erişim sağlayabilecekler.


Haber Merkezi
4.11.2021

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler