Ne dediysek o… Kadooğlu Başkan

Gazetemizin daha önce duyurduğu gibi Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu, Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanlığına seçildi.
Ne dediysek o… Kadooğlu Başkan

Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Genel kurulda, tek liste halinde yapılan seçimlerde Celal Kadooğlu Birlik Başkanı seçildi.
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri binasında yapılan genel kurul toplantısına Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, TİM Hububat Bakliyat Sektör Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Akıncı, Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Abidin Kaplan, Eski Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz ve ihracatçılar katıldı.

Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliğinin yeni Başkanı Celal Kadooğlu, seçimlerin ardından bir teşekkür konuşması yaptı. Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliğinin kuruluşundan bu yana kadar görev yapan yöneticilere, ihracatçılara ve Birlik çalışanlarına teşekkür eden Başkan Kadooğlu, önümüzdeki dönemde ihracatı artırarak, ülke ekonomisine daha fazla katkı sunmak için çaba göstereceklerini söyledi.

Kadooğlu, “Birliğimizde yeni bir dönem başlayacak inşallah. Geçmiş dönemde başkanlarımız çok güzel projeler yaptılar. Emekleri için kendilerine teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz. Yeni yönetimimizde çok değerli ve tecrübeli ağabeylerimiz var. Genç dinamik kardeşlerimiz var. Hem tecrübeyi hem de gençliği bir araya getirerek, ihracat ailemize hizmet vermeye devam edeceğiz. Genel kurulumuza teşriflerinizden ve bizleri bu makama layık görüp, güveninizden dolayı hepinize şükranlarımı sunar, teşekkürlerimi arz ederim. Genel kurulumuz hayırlı olsun” diye konuştu.


Ekonomi
13.04.2022


Yorum yap

Diğer Haberler