SANAYİCİLERİN "KOÇER" SESLERİ

Sanayiciler başta olmak üzere Gaziantep'te mevcut milletvekili Nejat Koçer'in yeniden aday olması yönünde talepler artıyor.
SANAYİCİLERİN "KOÇER" SESLERİ

SEÇİM YAKLAŞIYOR

2023 seçimleri yaklaşıyor. Erken seçim iddialarının da ciddi şekilde konuşulduğu bu dönemde kulislerle yeni aday adayları tartışılmaya başlandı. Özellikle AK Parti'de kimi isimlerin üçüncü dönem kuralına takılacağı, önümüzdeki seçimlerde aday olamayacakları belirtiliyor. Gaziantep'te de bazı milletvekilleri ya kendi istekleri ile aday olmayacaklar ya da isteseler de kural nedeniyle aday olamayacaklar. Gaziantep AK Parti Teşkilatında nelerin yaşanacağı, nasıl sürprizlerin ortaya çıkacağı bugünlerde netleşmeye başlayacak. 

KOÇER İÇİN TALEPLER ARTIYOR 

Durum böyleyken özellikle mevcut AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer'in durumu merak konusu oldu. Çünkü sanayiciler başta olmak üzere Gaziantep'te Nejat Koçer'in yeniden aday olması yönünde talepler artıyor. Gaziantepli sanayicilerin ve iş dünyasının Ankara'daki sesi olan Nejat Koçer, kentle ve sektörlerle ilgili sorunların çözümünde ve taleplerin ilgili yerlere aktarılmasında önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle Koçer'in yeniden Gaziantep milletvekili olarak görevini sürdürmesi, hatta daha önemli görevlerde yer alması isteniyor.

KOÇER: ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Nejat Koçer, "Sanayicilerimizin yaşadığı sorunlarla ilgili daima elimizden geleni yaptık. Sanayicilerimizin ve tüm Gaziantepli vatandaşlarımızın yanındayız. Var gücümüzle sonuna kadar çalışarak şehrimizi daha iyi noktalara taşıyacağız. Gazi şehrimiz her şeyin en iyisine layık ve biz de bu bilinçle hareket ediyoruz. Tüm meslek kuruluşlarımızla şehrimizin sorunları için çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.


Haber Merkezi
1.12.2022

Yorum yap

Diğer Haberler