ÖZKEÇECİ 2023 İÇİN İDDİALI KONUŞTU: ZAFER YILIMIZ OLACAK

Ak Parti genişletilmiş İl Başkanları toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. 
ÖZKEÇECİ 2023 İÇİN İDDİALI KONUŞTU: ZAFER YILIMIZ OLACAK

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz ve AK Parti Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut Bozatlı’nın katıldığı toplantıda 2023 hedefleri masaya yatırıldı.

BAŞKAN ÖZKEÇECİ TOPLANTIYI DEĞERLENDİRDİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yatırımlar ve 20223 hedeflerine ilişkin önemli açıklamalar yaptığı toplantıyı değerlendiren AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, ‘’İktidara geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımız ile yatırım, eser ve hizmet algımızdaki gelişmelerle TürkiyeYüzyılı'na yakışır yaptığımız asırlık projelerimizi değerlendirdik. İnşallah 2023 seçimlerinde yeni bir zaferle yolumuza devam edeceğiz. Kalkınma devam edecektir’’ dedi.

ERDOĞAN GAZİRAY’A DİKKAT ÇEKTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantıda yaptığı konuşmada  sadece son iki ayda açılışını yaptıkları projelerin her birinin tek başına abide hüviyetinde olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: ‘’"Gaziray'la, sanayinin ve kültürün şehri Gaziantep'in şehir içi ulaşım sorununu çözdük. Batman Hasankeyf Tüneli ile Ilısu Barajı'ndan etkilenen bölgelerimizdeki yerleşimlerimizi birbirine bağladık. Ülkemizin en büyük, dünyanın 5'inci büyük barajı Artvin Yusufeli Barajı ve Hidroelektrik Santrali'ni yerleşimi ve yollarıyla hayata geçirdik. Konya Eğiste Hadimi Viyadüğü'yle Konya üzerinden Akdeniz'e daha hızlı ve güvenli erişilebilmesini temin ettik. ASELSAN Silah Sistemleri Fabrikası'yla savunma sanayimizi güçlendirdik."

TÜRKİYE'NİN BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRMESİ ÇOK KIYMETLİ 

Bu yılın 3'üncü çeyrek büyümesinin 3,9 olarak açıklandığını, 2'nci çeyrek büyümesinin de 7,7 olarak yukarı yönlü revize edildiğini hatırlatan Erdoğan, "Küresel düzeyde resesyon endişesinin giderek arttığı bir dönemde, Türkiye'nin büyümesini sürdürmesi çok kıymetlidir. İnşallah 2022'yi dünyaya göre rekor bir düzeyde kapatarak 2023'e iyi bir giriş yapacağız." dedi.


Haber Merkezi
2.12.2022

Yorum yap

Diğer Haberler