KURTULUŞ FORMULÜ GAZİANTEP MODELİ

Gaziantep FK’da, değişim rüzgarları estiren mali tablodaki durumun çözümü için gözler, Gaziantep Modeli ile birçok soruna çözüm bulan Gaziantep Valisi Davut Gül, Milletvekilleri ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e çevrildi.
KURTULUŞ FORMULÜ GAZİANTEP MODELİ

BAŞKAN KİM OLACAK?

Gaziantep FK’da 15 Aralık’ta yapılması beklenen dernek olağanüstü kongresi sonrası kulüp başkanlığına kimin geleceği henüz netlik kazanmadı. Kulübün içerisinde bulunduğu mali kriz nedeniyle adı geçen isimlerin başkanlığa sıcak bakmadığı öğrenilirken, bu konuda kentin kanaat önderlerinin devreye girmesi bekleniyor.

AKINAL KARARINI AÇIKLAMADI
Gaziantep FK’da olağanüstü kongre kararı alınmasına rağmen mevcut başkan Cevdet Akınal’dan ‘devam’ veya ‘tamam’ şeklinde bir açıklama gelmedi. Ancak kulüp çevresinden edindiğimiz bilgilere göre Akınal önce dernek yönetiminden sonrada başkanlıktan ayrılacak.

GÖZLER GÜL VE ŞAHİN’E ÇEVRİLDİ
Gaziantep’in eğitim, spor ve yaşamsal birçok sorununa Gaziantep Modeli ile çözüm üreten Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kentin spordaki markası olan Gaziantep FK konusunda nasıl bir rota tavsiye edecekleri de kamuoyu tarafından merak ediliyor.


Haber Merkezi
6.12.2022

Yorum yap

Diğer Haberler