“BAŞARINIZLA GURUR DUYUYORUZ”

Şehrimize Avrupa Şampiyonluğu unvanın getiren Gaziantep Polisgücü kadın ve erkek hokey takımları, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından ödüllendirildi.
“BAŞARINIZLA GURUR DUYUYORUZ”

Şehrimize Avrupa Şampiyonluğu unvanın getiren Gaziantep Polisgücü kadın ve erkek hokey takımları, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından ödüllendirildi. Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Polisgücü Hokey takımının başarısından ötürü teknik heyet ve sporcuları tebrik ederek, “Başarınızla gurur duyuyoruz. Bizlere bu gurur ve sevinci yaşattığınız için hepinize teşekkür ediyoruz. Bayrağımızı Avrupa semalarında dalgalandırarak bizleri gururlandırdınız ” dediler. 

 

Avrupa Hokey Federasyonu tarafından Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenen “Euro Hockey Club Challenge III, Women 2018” ve Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da düzenlenen “Euro Hockey Club Challenge III, Men 2018” Avrupa Şampiyon Kulüpler Açık Alan Hokey Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden ve Avrupa şampiyonluğunu kazanan Gaziantep Polisgücü kadın ve erkek hokey takımları Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından ödüllendirildi.

 

Polisgücü hokey takımının kadın ve erkeklerde Avrupa şampiyonu olmasının kamuoyunda büyük sevinç yarattığını belirten Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur bunun Gaziantep için büyük bir onur olduğunu söylediler.

 

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan ile teknik heyet ve sporculardan oluşan heyeti kabul eden Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, “Avrupa’da bayrağımızın dalgalanması ve İstiklal Marşımızın okunması bizleri onurlandırdı. Başarınızla gurur duyduk. Sizleri bu başarıdan dolayı Gaziantep Ticaret Odası ailesi olarak kutluyoruz. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Bu kolay ulaşılabilecek bir başarı değil. Başarılarınızın devamını diliyoruz” dediler.

 

Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan, Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım,  Meclis Başkanı Hilmi Teymur ve yönetim kurulu üyelerine kendilerine verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan ve teknik heyete plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.

 

 Gaziantep Polisgücü hokey takımı sporcularının da GTO tarafından ödüllendirildiği törende, GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Uğur Acıoğlu, Mehmet Tatar, Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Duman, Mustafa Eryoldaş, Kemal Delioğlu, Mehmet Kavsara, Ömer Işık ve Ahmet Özgözükara da hazır bulundu.

 


Haber Merkezi
30.05.2018

Yorum yap

Diğer Haberler